.

Zeitgeist: Addendum (Video 2008) Laiko Dvasia: Papildymas

small poster image


Išvertė: Andrejus A.
Atsiuntė:
Kristina

Žanras: Dokumentika | Istorija | Karas

Režisavo: Peter Joseph
Aktoriai: (save) Jacque Fresco, Jiddu Krishnamurti, Roxanne Meadows, John Perkins ir kiti.

Siužetas: "Zeitgeist: papildymas" - Peter Joseph, dokumentinio filmo „Laiko Dvasia“ tęsinys. Filmas tyrinėja sąmokslo teoriją, JAV Federalinių Rezervų Sistema, tyrinėja Amerikos korporacijas, bendradarbiavimą su CŽV ir kitomis institucijomis. Daug kalbama apie liberalų , vadinamąjį „Veneros projektą“.
Filmo premjera įvyko 2008 m. spalio 2d. Los Andžele.
2008 Spalio 4 d. filmas buvo paskelbta viešai. Pasak direktoriaus Peter Joseph, filmas bando atskleisti realias korupcijos paplitimo priežastis ir siūlo sprendimą.

Autoriai analizavo korupcijos ir žiaurumo priežastis mūsų visuomenėje, ir pasiūlė kaip išspręsti šias problemas. Šis sprendimas remiasi ne politinėmis pažiūromis, morale, įstatymais, ar kitais šiuo metu naudojamais metodais, kurie žmonijai negali duoti tinkamų rezultatų.

Jie mano, kad siekiant pagerinti dėl geresnės padėties yra įmanoma tik dėl modernių ir be jokio supratimo apie pasaulio suvokimas - kas mes esame iš tikrųjų ir kaip mes susiję su gamta, kurios mes padėti. Kino aptarti naujas socialinio modelio, kad būtų atsižvelgiama į visus naujausius mokslo pasiekimus žmonijos ir mūsų ankstesnė patirtis.

Jie mano, kad pagerinti padėtį yra įmanoma tik per modernų pasaulio suvokimą - kas mes esame iš tikrųjų ir kaip mes susiję su gamta, kurios dalis esame. Filme aptariamas naujas socialinis modelis, kuriame būtų atsižvelgiama į visus naujausius mokslo ir žmonijos pasiekimus, bei mūsų ankstesnę patirtį. Ši idėja, Žaką Fresco valdė visą jo gyvenimą.

Žiūrėkite visą filmą online: http://vimeo.com/13770061 (anglų k.)

spacer

Išvertė/ripino/šaltinis - Atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Andrejus A., Andrius V. - Kristina LT 1 srt 23,976 -