.

X-Men: First Class (2011) Iksmenai: Pirma Klasė

small poster image


Išvertė: Apachii, prof.
Atsiuntė:
partizanas

Žanras: Veiksmas | Fantastika | Nuotykiai | Drama

Režisavo: Matthew Vaughn
Aktoriai: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence ir kiti.

Siužetas: „Iksmenai: pirma klasė“ – tai penktoji „Iksmenų“ serijos juosta, tapsianti pirmąja iš ateityje planuojamos nufilmuoti trilogijos apie Iksmenų priešistorę.

Prieš tampant Profesoriumi Chavieru ir Magneto, Charles ir Erikas buvo paprasti jaunuoliai, turintys įprastus vardus ir gyvenantys ramų gyvenimą. Suvokę, kad yra apdovanoti nepaprastomis galiomis, jaunuoliai išbando savo jėgas ir pastebi, kad tokių, kaip jie yra, ir daugiau. Draugų nusivylimui, likusieji, vadinamieji Mutantai, nepritampa visuomenėje ir dažnai esti atstumtaisiais.

1963-aisiais, Charles ir Erikas nusprendžia įkurti mokyklą, kurioje mokytųsi nepaprastų galių turintys jaunuoliai. Deja, su mokyklos įkūrimu tarp vyrų įsiplieskia nesantaika ir geriausiais draugais buvę jaunuoliai tampa mirtinais priešais.

„Iksmenai: pirma klasė“ papasakos apie Charles ir Eriko pažintį ir ilgametę draugystę, jaunuolius-mutantus, būsimus Iksmenus, besimokančius profesoriaus Chaviero mokykloje bei atskleis paslaptį, kas įvyko tarp praeityje buvusių geriausių draugų, dabar esančių didžiausiais prieša

spacer

Išvertė/ripino/šaltinis - Atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Apachii, KOdas76 - partizanas LT 1 srt 25,000 R5
prof. - partizanas LT 1 srt 23,976 BD