.

Unknown (2011) Nežinomas

small poster image


Išvertė: edwx, Terminator, RP
Atsiuntė:
partizanas

Žanras: Drama | Paslaptis | Trileris

Režisavo: Jaume Collet-Serra
Aktoriai: Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones, Frank Langella, Aidan Quinn ir kiti.

Siužetas: Vyras, pabudęs iš komos, sužino, kad kažkas pasinaudojo jo tapatybe. Deja, niekas juo netiki – net jo žmona. Padedamas jaunos moters vyras nusprendžia įrodyti, kas jis yra iš tikrųjų.

Daktaras Martinas Harisas (akt. Liam Neeson) drauge su žmona (akt. January Jones) atvyksta į Berlyną. Važiuodamas taksi jis patenka į avariją, po kurios jį ištinka koma. Atsibudęs iš komos Martinas miglotai, tačiau prisimena, kas jis toks ir kas nutiko. Deja, prie jo nerandama jokių asmenybę patvirtinančių dokumentų. Bet Martinui tai – tik smulkmena. Jam labiausiai rūpi kuo greičiau susitikti su žmona, kuri palikta viena, nepažįstamame mieste. Tačiau Martino laukia dar vienas šokas: žmona jo neatpažįsta, o šalia jos yra kitas vyras (akt. Aidan Quinn), kuris prisistato daktaru Martinu Harisu. Valdžios institucijos taip pat netiki Martino pasakojimu apie vyrą, pavogusį jo tapatybę. Padėtis dar labiau komplikuojasi, kai Martiną ima vaikytis paslaptingi žudikai. Jis vienišas, pavargęs ir priverstas nuolatos slapstytis.

Vienintelis žmogus, kuris gali padėti Martinui – taksi, kuriuo jis važiavo prieš patekdamas į avariją, vairuotoja Džina (akt. Diane Kruger). Džinos padedamas Martinas leidžiasi į mirtinai pavojingą misiją – išsiaiškinti, kas iš tikrųjų nutiko ir kodėl jį vaikosi žudikai. Besiskleidžiantis paslapties šydas privers Martiną abejoti viskuo: artimaisiais, savo asmens tapatybe, netgi sveiku protu...

Įspūdingas mistinis trileris „Nežinomas“ yra net šešių šalių (Japonija, Kanada, JAV, JK, Vokietija, Prancūzija) kino pramonės produktas. Filmas nufilmuotas seniausioje pasaulyje stambaus masto kino studijoje – „Studio Babelsberg“, Vokietijoje.

spacer

Išvertė/ripino/šaltinis - Atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
edwx - partizanas LT 1 srt 25,000 DVD
Terminator, RP - partizanas LT 1 srt 23,976 BR, SANTi