.

The Lincoln Lawyer (2011) Advokatas Iš Linkolno

small poster image


Išvertė: Grimas
Atsiuntė:
partizanas

Žanras: Nusikaltimas | Drama | Trileris

Režisavo: Brad Furman
Aktoriai: Matthew McConaughey, Marisa Tomei, Ryan Phillippe ir kiti.

Siužetas: Maiklas Holeris - gynybos advokatas. Jis šiek tiek ekscentriškas: jo darbo kabinetas - Lincoln automobilis. Jo klientai taip pat įdomi ir marga liaudis: prostitutės, prekeiviai narkotikais, reketininkai ir kitokios padugnės. Maikio darbas - padėti visai tai gražiai šutvei išsisukti nuo įstatymo rankos ir, jei įmanoma, padaryti tai, remiantis tais pačiais įstatymais.

Vieną dieną advokatą aplanko Velas Valensuela, laiduotojas, ir pasiūlo klientą, kokių Maikiui retai pasitaiko. Naujausioji Maikio byla - turtingo Beverli Hilso pleibojaus Luiso Rule atvejis. Luisas kaltinamas pasikėsinimu nužudyti, tačiau tvirtina esąs nekaltas. Anot Luiso, mergina tiesiog nori pasipelnyti. Byla, iš pradžių atrodžiusi kaip paprastas ir greitas būdas susižerti nemenką sumelę, netrukus pavirsta katės-pelės žaidimu ir rimtu Maikio sąžinės išbandymu...

Kriminalinė drama „Advokatas iš Linkolno", pastatytas pagal to paties pavadinimo Michael Connelly bestselerį, kurį įkvėpė pažintis su tikru advokatu, dirbančiu Lincoln automobilyje.

spacer

Išvertė/ripino/šaltinis - Atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Grimas, Mordyz - partizanas LT 1 srt 24.000 BR