.

Kamikaze Girls (2004) Merginos-kamikadzės
Originalus pavadinimas: Shimotsuma monogatari

small poster image


Išvertė: [AD] Naomi (Dominyka)
Atsiuntė:
partizanas

Žanras: Komedija

Režisavo: Tetsuya Nakashima
Aktoriai: Kyoko Fukada, Anna Tsuchiya, Hiroyuki Miyasako ir kiti.

Siužetas: Ryugasaki Momoko gimė Japonijoje, tačiau jos didžiausia svajonė - gyventi Rokoko eroje. Momoko tėtis - buvęs gangsteris, kuris pardavinėdavo padirbtus daiktus. Dėl šio verslo jie išsikraustė į mažą miestelį, Shimotsuma. Kad Momoko galėtų nusipirkti drabužių, ji turi važiuoti į Tokiją. Tačiau kelionė ir drabužiai visuomet atsieina brangiai, todėl mergina nusprendė atgaivinti senąjį tėčio verslą. Ji parašė skelbimą internete, kad parduoda netikrus Versači ir Universal daiktus. Į jos skelbimą atsako gangsterė Ichigo, kuri gyvena tame pačiame miestelyje ir atvažiuoja į jos namus. Ji elgiasi gana vyriškai ir priklauso merginų-gangsterių grupei Ponytails. Visai netikėtai, jos tampa draugėmis.

Neilgai trukus, Ichigo prireikia Momoko pagalbos. Jos gaujos lyderė Akimi ruošiasi ištekėti ir jos atsisveikinimo šventei ji nori išsisiuvinėti savo švarką. Ichigo girdėjo, jog Tokijuje gyvena siuvėjas Ema ir įkalba Momoko padėti jai ją surasti. Tačiau siuvėjo jos neranda ir Momoko pati išsiuvinėja Ichigo švarką.

Praėjus kiek laiko, Ichigo yra metamas iššūkis prie Ishiku Budos. Momoko apie tai nieko nenumano, bet ji paklausė tėčio ir jis pasakė, ką gangsteriai daro iššūkio metu. Bijodama dėl savo draugės, Momoko nusprendė spjauti ant savo elegantiškumo ir atsisėdusi ant mopedo išvažiavo gelbėti Ichigo.

spacer

Išvertė/ripino/šaltinis - Atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
[AD] Naomi (Dominyka) - partizanas LT 2 srt 23,976 -