.

Captain Abu Raed (2007) Kapitonas Abu Raedas

small poster image

Išvertė: ASSubs
Atsiuntė:
thadas_88

Žanras: Drama

Režisierius: Amin Matalga
Aktoriai: Nadim Sawalha, Rana Sultan, Hussein Al-Sous, Udey Al-Qiddissi, Ghandi Saber, Dina Raad-Yaghnam, Nadim Mushahwar ir kiti.

Siužetas: Pagyvenęs Abu Raedas yra nuskriaustas gyvenimo. Jis vienišas – jo žmona ir sunus numirė, jis niekada negalėjo sau leisti keliauti, nes jis tik paprastas valytojas Ammano aerouoste. Karta jis randa lėktuvo kapitono kepurę, pasilieka ją sau ir ja devėdamas grįžta namo. Pamatė jį kaimynų berniukai iš neturtingų kvartalų palaiko jį lektuvo pilotu. Jie pristoja prie jo prašydami papasakoti apie pasaulį už Jordanijos ribų. Suprasdamas, kad jie neatstos, Abu Raedas savo istorijas išsigalvoja. Sunku įvertinti, kiek kiemo vaikam svarbu turėti nors įsivaizdujamą šansą geresniam gyvenimui, pabėgti nuo niurios kasdienybės nuolatiniame nepritekliuje.
Bet vieną kartą vienas iš jų pamatys Abu Raedą dirbanti jo tikrajį darbą ir viltims ateis pabaiga. O gal ir ne, todėl kad jaunajam Tarekui rodos daugiau nebesvarbu ar jo herojaus istorijos tikros. Jis jam liks dėkingas už suteiktą svajonę, nes dabar jis tiksliai žino, kad kovos už jos išsipildymą.


Išvertė/ripino - Atsiuntė Kalba Kiekis Tipas Kadrai per sek. Atsisiųsti
ASSubs - thadas_88 LT 1 srt -