.

The Bunker Game (2022) Bunkerio Žaidimas

small poster image


Išvertė: Bliurikas
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Siaubas, Trileris

Režisavo: Roberto Zazzara
Aktoriai: Gaia Weiss, Lorenzo Richelmy, Mark Ryder ir kiti.

Siužetas: Siaubo trileris „Bunkerio žaidimas” įtrauks į sveiku protu nesuvokiamą realybės žaidimą, kuriame egzistuoja tik viena taisyklė - „ištrūk arba mirk“.
Keletas grupelių aštrių pojūčių ištroškusio jaunimėlio susigundo smarkiai populiarėjančiu vaidmenų žaidimu, kuriuos organizuoja buvusioje nacių slėptuvėje tokių žaidimų entuziastas Gregas. Visus juos jungia bendras tikslas - smagiai praleisti laiką su „chebryte“ ir patirti nuotykį, kuris visiškai „nuneš stogą“.

Kostiumais persirengusius žaidimo dalyvius Gregas pakviečia į apleistą bunkerį netoli Romos, apie kurio praeitį sklando šiurpios legendos. Dar senovės Romos laikais čia buvo požemių dievo Sorano šventykla, o Antrojo pasaulinio karo metais ši vieta aplaistyta karo žiaurumus išgyvenusių žmonių krauju. Tobulai parengto žaidimo atmosfera primena karo metus, o žaidimo taisyklės paprastos - visi dalyviai bunkeryje tampa Ketvirtuoju reichu, kuris be skrupulų užsiima genetiniais eksperimentais su žmonėmis.

Durys užsidaro, vakaro „šou“ prasideda, o tada ima dėtis neįtikėtini įvykiai, kurių žaidimo taisyklėse nėra... Paslaptingai iš žaidimo dingus Gregui, vienas po kito ima žūti ir kiti vakarėlio dalyviai. Linksmybės pamažu tampa kraują stingdančiu košmaru, pabėgti nebėra jokių šansų. Netrukus likusieji gyvi ima suvokti baisią tiesą – tai visai ne žaidimas, o tikras pragaras – pati kraupiausia realybė, o jie – kaliniai, su kurių kūnais vykdomi žiauriausi eksperimentai žmonijos istorijoje. Dalyviai susiduria su netikėtai atgimusiu senoviniu blogiu. Tačiau viltis gyventi visada miršta paskutinė, bet kokia kaina reikia rasti išėjimą iš bunkerio.

spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Bliurikas / Partizanas LT 1 srt 25.000 +