.

Kick-Ass 2 (2013) Kick-Ass 2

small poster image


Išvertė: Mėlynasis Rėjus
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Veiksmas, Komedija, Nusikaltimas

Režisavo: Jeff Wadlow
Aktoriai: Aaron Taylor-Johnson, Chloë Grace Moretz, Christopher Mintz-Plasse ir kiti.

Siužetas: Iš užgauliojamo paauglio virtęs superherojumi charizmatiškas Kick-Ass Deivas (akt. Aaron Taylor-Johnson) įkvepia naują kaukėtų keršytojų judėjimą. Dar daugiau – lydimas žavingos žudikės Mindės (akt. Chloë Grace Moretz) vaikinas svajoja apie superherojų komandos subūrimą.

Deja, ilgainiui persekioti jaunuolius ima senas jų priešas - piktadarys MF (akt. Christopher Mintz-Plasse), lydimas ištiso būrio pakvaišusių pakalikų bei siekiantis paaugliams atkeršyti už pirmojoje filmo dalyje padarytus veiksmus. Kaip paaiškėja, sustabdyti priešą gali tik Mindė, kuriai koją pakiša teisėsauga, priverčianti ją pamiršti šlovingą superherojės praeitį.

Eilinės paauglės gyvenimo skonio ragaujanti mergina susiduria su gąsdinančia mokyklos kasdienybe, patyčiomis ir negailestingais bendramoksliais, o be kolegės likęs Kick-Ass prisijungia prie „Teisybė visados“ komandos, vadovaujamos buvusio nusikaltėlio, Žvaigždiškai Dryžuoto Pulkininko (akt. Jim Carrey).

Manęs, jog jo laukia susirėmimas su eiliniais paaugliais, MF yra priverstas stoti į kovą su visu komandos „Teisybė visados“ superherojų būriu, skaudžiai suvokdamas, jog privalo kovoti su kiekvienu jų. Tačiau, ar eiliniai mirtingieji pasirodys esą pajėgiais kovoti su tikru superherojumi?.. Ir ar superherojų tarpe iš tiesų galioja taisyklė „Visi už vieną, vienas už visus“?

spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Mėlynasis Rėjus / Partizanas LT 1 srt 23.976 +