.

Nope (2022) Ne

small poster image


Išvertė: x
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Siaubas, Paslaptis, Fantastika

Režisavo: Jordan Peele
Aktoriai: Daniel Kaluuya, Keke Palmer, Brandon Perea ir kiti.

Siužetas: Nuo tada, kai pasirodė paslaptingas pirmasis režisieriaus Jordan Peele būsimo siaubo filmo „Ne“ (angl. „Nope“) plakatas, kino gerbėjai kupini nekantrumo diskutavo, ką šį kartą jiems ruošia siaubo trilerių „Pradink“ (angl. „Get Out“) bei „Mes“ (angl. „Us“) kūrėjas.

Pasirodžius pirmajam filmo anonsui kilo dar daugiau klausimų – atrodo, kad filme laukia „akistata su dvasių pasauliu“, įvardijamas „blogasis stebuklas“, yra nuorodų į tamsią Holivudo praeitį ir kažkas labai keisto vyksta danguje. Galbūt tai monstrai arba ateiviai, ar visai kas kita.

Tiesiog kol kas siaubo filmo „Ne“ kūrėjai neatskleidžia jokių scenarijaus detalių. Žinoma tik tai, kad filme vieną iš pagrindinių vaidmenų atlieka aktorius Daniel Kaluuya, dar kartą bendradarbiaujantis su režisieriumi Jordan Peele po sėkmingo pasirodymo 2017 m. siaubo trileryje „Pradink“.

„Aš parašiau „Ne“ turėdamas omenyje Daniel [Kaluuya] vaidmeniui – nuolankaus žmogaus, kuriam lemta epiška akistata su dvasių pasauliu.“ – teigia J. Peele. „Daniel vaidyba yra kitokio lygio, tačiau būtent jo šiluma įkvepia publiką net absoliučios beprotybės momentuose. Galbūt regite košmarą, bet kai jis yra ekrane, bent jau turite su savimi brolį, ir tai viskas, ko jums reikia.“

spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
x / Partizanas LT 1 srt 23,976 +