.

Prey (V) (2019) Grobis

small poster image


Išvertė: FILMS24.NET
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Nuotykis | Siaubas |

Režisavo: Franck Khalfoun
Aktoriai: Logan Miller, Kristine Froseth, Jolene Anderson ir kiti.
Siužetas: Tobis (akt. L.Miller) visada mėgo provokuoti, ir jo keliamas chaosas ir problemos vis didėjo. Galų gale buvo nuspręsta Tobiui skirti itin neįprastą elgesio korekcijos programą: visišką trijų parų izoliaciją negyvenamoje saloje.

Programos tikslas – kad likęs visiškai vienas jaunuolis permąstytų savo elgesį, veiksmus ir jų pasekmes. Išlaipintas negyvenamos salos krante, vaikinas pasiruošia mėgautis gamtos teikiamais malonumais, tačiau jo planai greit sugriūva: miško tankmėje Tobis pastebi merginą. Apstulbęs, kad neva negyvenamoje saloje yra dar kažkas, jis ima sekti paslaptingą nepažįstamąją.

Ėmęs bendrauti, Tobis sužino, kad maždaug jo amžiaus merginos vardas – Madlena (akt. K.Froseth) ir ji saloje gyvena jau daugybę metų... Po trijų parų Tobis aptinka prie salos krantų sudužusį jį pasiimti turėjusį laivelį, o vandenyje randa žmogaus kūną, ir Tobį sukausto siaubas. Jis suvokia, kad Madlena – toli gražu ne vienintelė, gyvenanti saloje... Ir kad kažkas jį seka. Ir ši medžioklė jiems teikia malonumą, nes jos pabaiga – visiems atrodo aiški...


spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
FILMS24.NET / Partizanas LT 1 srt 23.976 TPB