.

Ice 2 / Lyod 2 (2020) Ledas 2

small poster image


Išvertė: GERIFILMAI.NET
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Drama | Romanas | Sportas

Režisavo: Zhora Kryzhovnikov
Aktoriai: Adeliya Abdulova, Aleksey Antonov, Mariya Aronova ir kiti.
Siužetas: Kino ekranuose romantiškos meilės istorijos „Ledas“ tęsinys – „Ledas 2“ Po dviejų metų pertraukos, tūkstančių žiūrovų širdis užkariavusi romantinė drama „Ledas“ grįžta į kino ekranus!
Vasario 14 dieną šmaikštusis ledo ritulininkas Saša (akt. Aleksandras Petrovas) ir talentingoji dailiojo čiuožimo čempionė Nadia (akt. Aglaja Tarasova) pasirodys neįtikėtinos sėkmės sulaukusios kino juostos tęsinyje – „Ledas 2“.
Po sunkios traumos į didįjį dailiojo čiuožimo sportą grįžusios Nadios, ir jai atsitiesti padėjusio charizmatiškojo ledo ritulininko Sašos gyvenimas, kupinas svajonių ir naujų vilčių. Saša vėl azartiškas vietinės ledo ritulio komandos žaidėjas be proto įsimylėjęs gyvenimą, sportą ir savo žmoną – Nadią. Netrukus jų namuose turėtų smagiai krykštauti judviejų dukra. Namai pilni kūdikio laukimo, juoko ir, kaip visada, smagių Sašos pokštų. Patyrusi ne vieną likimo siųstą išbandymą jauna šeima, pagaliau turės viską, ko seniai laukė... Medikų verdiktas išmuša Nadiai žemę iš po kojų.
Rimti stuburo pažeidimo padariniai – pavojingi kūdikio ir jos pačios gyvybei. Tačiau dailiojo čiuožimo čempionei – visą gyvenimą nepaisančiai sunkumų ir atkakliai siekiančiai savo tikslo, tokia žinia – ne nuosprendis.
Nepaisant visko ji ryžtasi tapti mama, tačiau sprendimas kainuoja itin daug... Jaunam tėčiui teks pereiti ugnį ir vandenį, kad mažoji dukrelė užaugtų laimingu žmogumi...
Dramatiška meilės istorija, apie valios stiprybę, pastangas, pasiaukojimą ir tikėjimą, kad nėra kliūčių, kurių nebūtų galima įveikti jau vasario 14 dieną.


spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
GERIFILMAI.NET / Partizanas LT 1 srt - -