.

Avatar: The Last Airbender (2005–2008)
Avataras: Paskutinis Oro Valdytojas

small poster image


Išvertė: Orinta (AnimeMinusFam)
Atsiuntė:
Klaudijusss

Žanras: Animacija | Veiksmas | Nuotykiai | Fantazija

Kūrėjai: Michael Dante DiMartino, Bryan Konietzko
Aktoriai: Zach Tyler, Jack De Sena, Dee Bradley Baker ir kiti.
Siužetas: Žemę pasidalinusios keturios didžiosios tautos - žemės, vandens, oro ir ugnies. Jų galios pusiausvyrą palaiko vadinamieji "stichijų valdytojai".
Manipuliuodami savo šaliai priklausančiomis stichijomis jie gali daryti stebuklus.
Kadangi žmonės jau tokie padarai, kad neduok valgyt, duok pasipliekti, egzistuoja dar vienas saugiklis - vadinamasis Avataras, valdytojas, sugebantis valdyti visas stichijas.

Avataras nuo pat amžių pradžios atgimstantis asmuo, savyje nešiojąs neišsenkančią išmintį. Ir štai, artėjant prie žemės kometai turinčiai suteikti papildomos galios ugnies tautai, valdovas nusprendė jog taika skirta tik liurbiams, kurie nesugeba pakovoti patys už save ir nusprendė "pasidalinti" ugnies tautos gerove su kitomis tautomis, paprasčiausiai jas okupuodamas.

Taip prasidėjo kruvino karo istorija, trukusio šimtmetį. Kruvinų mūšių metu Avataras kažkur dingo be žinios. Ir štai, po kiek laiko kometa vėl artėja prie žemės, laikas būtų kaip ir baigti pasaulio užkariavimą. Juolab, kad taikiuoju laikotarpiu buvo išnaikinti visi oro valdytojai, vandens valdytojų irgi liko tik saujelė ir tik žemės valdytojai dar kaišiojo pagalius į ratus...

Tačiau ugnies valdovas padarė vieną didelę klaidą. Nepasirūpino tinkamai apsisaugoti nuo Avataro. Mergaitė ir berniukas iš vandens valdytojų kaimo pastebi keistą ledkalnį, kuriame sėdi berniukas, su rodyklės formos žymėmis ant rankų ir galvos.
Pamėginus išlaisvinti jį iš ledkalnio, pastarasis sprogsta, ir pasirodo, jog jo viduje tūnojo pakutinysis gyvas likęs oro valdytojas, kaip pranašaujama esąs kartu ir Avataras...

spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Orinta / Klaudijusss / Aivaras.net LT 20 srt 23.976 TPB 1 sezonas
Orinta / Klaudijusss / Aivaras.net LT 20 srt 23,976 TPB 2 sezonas
Orinta / Klaudijusss / Aivaras.net LT 21 srt 23,976 TPB 3 sezonas