.

My Sassy Girl / Yeopgijeogin Geunyeo (2001)
Mano Šaunioji Mergina

small poster image


Išvertė: Don_Kixot
Atsiuntė:
partizanas

Žanras: Komedija, drama, romanas

Režisavo: Jae-young Kwak
Aktoriai: Tae-Hyun Cha, Ji-Hyun Jun, In-mun Kim ir kiti.
Siužetas: Būdamas geru, atlapaširdžiu, kiek išsiblaškiusiu vaikinu, gyvenančiu su griežtais ir viską žinančiais tėvais, Kyun-woo (vaidina akt. Tae-hyun Cha) dažnai įsivelia į keistas istorijas.

Kartą važiuodamas namo traukinio perone jis pamato be galo girtą merginą, balansuojančią ant perono krašto. Ne todėl, kad jai nusibodo gyventi, o todėl, kad ji beprotiškai girta. Bandydamas apsaugoti gražuolę nuo mirties vaikinas nustumia ją nuo perono krašto ir štai taip Ji-hyun Jun (vaidina akt. Gianna Jun) įsiveržia į jo gyvenimą, kuriame įveda savo tvarką. Mergina yra viena tų, kurias vadina velnio neštomis ir pamestomis. Ji – tikras viesulas ir, iš pirmo žvilgsnio, visiška Kyun-woo priešingybė. Ji-hyun nevengia muštynių ir nuolat verčia Kyun-woo daryti jam nepriimtinus dalykus. Jos mėgstamiausia frazė „tau negyventi!“, po kurios dažniausiai seka smūgis per veidą. Vargšą Kyun-woo dabar muša ne tik mama, tačiau ir naujoji jo draugė, rašanti kraują siaubingus stingdančius scenarijus, kuriuos vaikinas priverstas skaityti.
Matyt priešingybės iš tiesų traukia, nes tarp jaunuolių užsimezga draugystė. Ji-hyun verčia Kyun-woo avėti aukštakulnius ir skolinti jai savo sportbačius, kautis su ja mediniais kardais ir rodyti jai dėmesį matant draugėms. Ji nevengia paauklėti gatvės praeivius, traukinyje trinktelėti nepažįstamam vaikinui ar apibarti kelyje sutiktą žmogų. Vargšeliui Kyun-woo dažnai tenka atsiprašinėti dėl savo merginos elgesio, užglaistyti pridarytus rūpesčius ar tiesiog sėdėti ir raudonuoti dėl jos elgesio.

Tačiau gal visa tai tik Ji-hyun kaukė, slepianti jos mylinčią širdį ir jautrią sielą? Ar pavyks Kyun-woo atrasti kelią į sijonuoto velnio širdį?


spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Don_Kixot / partizanas LT 1 srt 23.976 BR 1337