.

Summer 1993 / Estiu 1993 (2017) Vasara 1993

small poster image


Išvertė: Marija_B.
Atsiuntė:
partizanas

Žanras: Drama, Šeimai

Režisavo: Carla Simon
Aktoriai: Laia Artigas, Paula Robles, Bruna Cusí
Siužetas: 1993-iųjų vasara Ispanijoje. Po ankstyvos motinos mirties šešiametė Frida apsigyvena pas Katalonijos provincijoje gyvenančią savo tetą. Moteris su vyru rūpinasi dukterėčia kaip savo vaiku, o mažametei jųdviejų dukrai Frida tampa vyresne seserimi. Jautri ir įžvalgi drama panardina žiūrovus į vaikystę, kai juokas ir lengvabūdiškumas eina koja kojon su baimėmis ir ašaromis.

„Scanorama“ žiūrovams kasmet pristato ne tik didžiuosius, pasaulyje pripažintus filmus, bet ir dėmesio vertus kino proveržius, naujus talentus. Paskutiniame festivalyje programos „Atsivesk mamą ir tėtį“ pažiba tapęs filmas „Vasara 1993-ieji“ Berlyno kino festivalyje buvo pripažintas geriausiu debiutu ir pelnė didįjį žiuri prizą „Generation Kplus“ programoje. Be to, šią režisierės Carlos Simon juostą Ispanija pristatė „Oskarams“ geriausio filmo užsienio kalba kategorijoje.

Apie jautrius šešiametės išgyvenimus filmas pasakoja išvengdamas sentimentalumo – jaunųjų aktorių vaidyba pavergia nuoširdumu, o atskleistos nevaikiškos situacijos dažnam žiūrovui primena asmenines patirtis.


spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Marija_B. / partizanas LT 1 srt 24.000 BR