.

Shadow Of A Doubt (1943) Įtarimo Šešėlis

small poster image


Išvertė: Vaida_J.
Atsiuntė:
partizanas

Žanras: Trileris

Režisavo: Alfred Hitchcock
Aktoriai: Teresa Wright, Joseph Cotten, Macdonald Carey ir kiti.

Siužetas: Filmas sukurtas pagal tikrą istoriją apie 1920 metų smaugiką.

Čarli – vyresniųjų klasių moksleivė iš nedidelio Kalifornijos miestelio. Ji nuobodžiauja, nes jos gyvenimas atrodo pilkas ir be jokių įdomesnių įvykių. Mintyse ji bando prisikviesti savo klajūną dėdę, kurio garbei pavadinta. Ir jos norai išsipildo – paslaptingas dėdė Čarlis artimiausiu traukiniu atvyksta į Kaliforniją. Iš pradžių labai apsidžiaugusi mergina atidžiai klausosi dėdės pasakojimų apie keliones po pasaulį.

Tačiau giminaičio paslaptingumas ir keistas domėjimasis turtingomis našlėmis kelia įtarimų. Ypač kai šis pabando pabėgti nuo dviejų žurnalistų, atėjusių daryti interviu su jos motina. Rytų pakrantėje policijos pajėgos ieško nusikaltėlio, praminto „Linksmųjų našlių žudiku“. O Čarli galvoje vis skamba valso iš operetės „Linksmoji našlė“ motyvas. Ar tai ir vėl telepatija? Nejaugi ji gyvena po vienu stogu su žudiku maniaku?

Vienas pirmųjų Hitchcocko filmų, patekęs į Nacionalinį reikšmingiausių JAV filmų sąrašą (1991). Nominuotas „Oskarui“ už geriausią adaptuotą scenarijų. Pelnė 2 kino apdovanojimus ir 2 nominacijas.

spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Vaida_J. / LRT / Morpheus LT 1 srt 23,976 BR