.

Redline (2009) Raudona Linija

small poster image


Išvertė: DAinius (AMF)
Atsiuntė:
partizanas

Žanras: Animacija | Veiksmas | Fantastika

Režisavo: Takeshi Koike
Aktoriai: Takuya Kimura, Yû Aoi, Tadanobu Asano ir kiti.

Siužetas: Tolimos ateities pasaulis, knibždėte knibždantys ne tik žmonių, bet ir visokiausių "ateivių" bei robotų. Nors jau seniai išrastos skraidančios mašinos, bet vis dar tebėra tokių "kvailių", kurie jomis vis dar puoselėja senąsias automobilizmo tradicijas.
Vienas iš tų "kvailių" yra pagrindinis šio filmo herojus, vardu JD. Nors jis ir gan jaunas, tačiau jam parako netrūksta, mat jis žūt būt trokšta laimėti lenktynes, vadinamas „Maksimalus greitis“(Redline).

Redline - tai populiariausios visatoje nelegalios lenktynės, vykstančios kas penkerius metus, į kurias susirenka nuožmiausi visatos lenktynininkai, pasiryžę dėl pergalės nušluoti bet ką, kas pasimaišys jų kelyje kadangi lenktynių metu galima naudotis bet kokiais ginklais. Negana visų pavojų, lenktynės šiemet vyksta atšiaurioje robotų planetoje, kurios valdžia nesiruošia ramiai stebėti jų panosėje vyksiančių nelegalių lenktynių. Taigi lenktynės tikrai nebus ramus pasivažinėjimas parke, tiek naujokui JD, tiek seniems lenktynių vilkams teks nerti į pašėlusį ir velniškai pavojingą veiksmo sūkurį.

spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
DAinius / AMF LT 1 srt 23,976 BR