.

King Kong (2005) King Kongas

small poster image


Išvertė: Donatas_K.
Atsiuntė:
partizanas

Žanras: Veiksmas | Nuotykis | Drama

Režisavo: Peter Jackson
Aktoriai: Naomi Watts, Jack Black, Adrien Brody ir kiti.

Siužetas: Ketvirtąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį tyrinėtojų ir kino kūrėjų grupė organizuoja ekspediciją į tolimą ir paslap- tingą Kaukuolės salą, kurioje, pasak senovinės legendos, gyvena gigantiška gorila.
Apsukrus, avantiūristiškos prigimties kino prodiuseris, režisierius ir nuotykių ieškotojas Karlas Denhamas (akt. J. Blackas) nė už ką nenori praleisti galimybės sukurti sensacingą filmą, kuris išgarsintų jį visame pasaulyje.

Pagrindinį vaidmenį jis skiria žaviai jaunai aktorei Enei Derou (akt. N. Watts), kuri neteko darbo Didžiosios depresijos sąstingio apimtame Niujorke. Ilgai negalvojusi ji sutinka su Denhamo pasiūlymu leistis į tolimą ir pavojingą kelionę.
Atvykę į Kaukuolės salą, netrukus keliautojai įsitikina, kad pasakojimai apie milžinišką beždžionę - tikrų tikriausia tiesa.

Maža to, priešistorinius laikus menančių džiunglių tankynėje gyvena ir daugiau pabaisų, kurios, kaip buvo manoma, išmirė prieš milijonus metų. Monstrų kupinoje saloje ekspedicijos dalyviams kyla mirtinas pavojus. Atrodo, jog niekas negali įveikti namo dydžio gorilos, tačiau vienintelė jėga, prieš kurią pabaisa King Kongas bejėgis - šviesiaplaukės aktorės Enės grožis.

Priešistorinis milžinas patupdomas į narvą ir nugabenamas į Niujorką, kur jo likimas - tapti nauju sensacingu atrakcionu, nešančiu pelną jį sutramdžiusiems žmonėms. Tačiau didybės ištroškęs Karlas Denhamas netrukus supras, kaip jis klydo bent akimirką pagalvojęs, jog sutramdė galingąjį.
Filmas laimėjo tris Oskarus.

spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Donatas_K. / partizanas LT 1 srt 23,976 BR