.

FLCL / Furi Kuri (2000–2001) FLCL

small poster image


Išvertė: AZsubs
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Animacija | Komedija | Drama

Režisavo: Kazuya Tsurumaki ir kiti.
Aktoriai: Jun Mizuki, Mayumi Shintani, Izumi Kasagi ir kiti.

Siužetas: Naota - jaunas Japonijos moksleivis, turinti gana neįprastą šeimynėlę. Jo brolis - profesionalus beisbolininkas, išvažiavęs žaist į Ameriką. Tėvas - mangaka. Naotos brolis turėjo merginą vardu Mamimi. Jam išvažiavus, Mamimi liko be draugo. Ji neturi namų, todėl dažniausiai leidžia laiką po tiltu. Ten dažnai ateina ir Naota. Tarp Mamimi ir Naotos tvyro įtartini ryšiai, kurių suprast neina nei žiūrovams, nei pačiam Naotai.


Vieną dieną Naotai grįžtant iš eilinio pasisėdėjimo po tiltu su Mamimi, į jį su "vespa" įvažiuoja, o po to dar per galvą su gitara užtvoja, dar vienas nepakartojamas šio anime personažas - Haruko. Nuo tada viskas tik dar labiau pagerėja (žiūrovams, aišku). Haruko apsigyvena pas Naota kaip tarnaitė. Po to įvykio Naotai iš galvos pradeda augti robotai. Šituos robotus siunčia ateiviai norėdami užgrobti žemę.

Žodžiu, čia ir prasideda visi siužeto trikampiai, keturkampiai ir visi kiti daugiakampiai. Naotos tėvas įsimyli Haruko. Naota nežino, ką jis jaučia tiek Mamimi, tiek Haruko, tiek dar bent dviem merginom. Pirmas robotas, atsiradęs iš Naotos, galvos tampa geru robotu. Žiūrėdami pirmą kartą nesuprasit nieko, bet antrą jau paaiškės, o pažiūrėję trečią, išsiaiškinsit ir visai ką kita.

Techninė pusė: FLCL nupieštas labai ir netgi labai žiūrimai. Fone dažnai galime išgirsti "The Pillows" muziką.

Šį anime vertinčiau 10/10, nes muzika tikrai nuostabi (The Pillows kicks ass). Piešimas irgi gan neblogas, siužetas nepakartojamas, personažai nenupasakojami. Visus kitus duomenis galite be vargo susirasti animenfo.com

Dar šiek tiek. FLCL yra ne šiaip istorija - tai yra visų animacijų parodija. Žiūrėdami galėsite pastebėti bemaž visų stilių, visų rūšių, visų piešimų anime ir ne tik parodijas. Matysite amerikietiškojo "South Parko" piešimo stilių, mechos nerealias parodijas, veiksmo anime parodijas ir dar daug kitų. Visas filmas - viena didele parodija.

spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
AZsubs / Partizanas LT, EN 12 ass 23,976 DVDrip