.

Planet Earth II (2016) Planeta Žemė II

small poster image


Išvertė: Rima_Č.
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Dokumentika

Vykdomieji prodiuseriai: Vanessa Berlowitz, Mike Gunton, James Brickell, Tom Hugh-Jones
Aktoriai: David Attenborough.

Siužetas: „Planeta Žemė“ (rež. Justinas Andersonas) – stulbinamas 4 EMMY apdovanojimais įvertintas, 5 metus 40-yje pasaulio šalių kurtas, brangiausiai kainavęs serialas apie mūsų planetos gamtos stebuklus. Serialas nukelia į vietas, kurių dar niekas niekada nelankė, į garsų ir vaizdų pasaulį, kokio, matyt, dar neturėjome progos pažinti. Filmavimui panaudotos naujausios technologijos leidžia pažvelgti į nuostabų gyvūnijos ir augmenijos pasaulį visai iš kitos perspektyvos.

Kviečiame žiūrėti populiaraus serialo tęsinį, kuris mums rodo Žemę, kokios mes dar nematėm. Žiūrovams atsiveria nepaprasto grožio peizažai ir patys atokiausi, mažai ištyrinėti planetos kampeliai. Skrisdamas oro balionu, serialo vedėjas pasakoja, kad praėjus dešimčiai metų nuo ankstesnio serialo pasirodymo, atsirado naujų techninių galimybių ir patirties.

Todėl dabar jo kūrėjai gali mums naujai atrasti Žemės planetos gyvąjį pasaulį. „Planeta žemė 2“ lanko įvairius Žemės rutulio kampelius, atskleidžia gyvūnų kovą už būvį. Varanai ir krabai, beždžionės ir paukščiai, irbiai ir kalnų ožiai – jie tokie įvairūs, tačiau kiekvienas savaip nuostabūs. Ir tik stipriausiems lemta išgyventi tarp didingų kalnų ar vandenynų gelmėje, o stebėti šias gyvenimo triumfo istorijas žiūrovai gali unikalaus filmavimo grupės darbo dėka.

Blu-ray išleistame variante kiekvienos dalies pabaigoje pridėtos scenos "Diaries" apie tai, kaip buvo filmuota. Jos bus neišverstos lietuviškai. Galite žiūrėti su angliškais subtitrais. Trukmė apie 9-10 minučių.

spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Rima_Č. / LRT LT, EN 12 srt 25,000 BR