.

2 Guns (2013) 2 Ginklai

small poster image


Išvertė: x (MRG Team)
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Veiksmas | Nusikaltimas | Komedija

Režisavo: Baltasar Kormákur
Aktoriai: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton ir kiti.

Siužetas: Bobis Trenčas (aktorius Denzelis Washingtonas) yra specialusis Kovos su narkotikais skyriaus agentas, valdžios nurodymu bandantis infiltruotis į narkotikų kartelį. Markusas Stigmanas (akt. Markas Wahlbergas) yra buvęs jūrų pėstininkas, siekiantis to paties tikslo. CŽV sumanyta taip, kad nei vienas iš jų nežino apie tikrąją kolegos tapatybę.

Vienos operacijos metu, bandant iš narkotikų prekeivių nusukti stambią pinigų sumą, aplinkybės susiklosto itin nepalankiai ir pareigūnams-apsimetėliams tenka sprukti. Blogiausia, kad juos medžioja ne tik mafija, bet ir jų pačių kolegos - mat Bobio ir Markuso vadovai pabūgsta, kad visa istorija iškils į viešumą ir nutaria neigti bet kokias sąsajas su į bėdą pakliuvusiais savo operatyvininkais.

Valdžiai norint juos įkišti į kalėjimą, o mafijai - pakišti po žeme, Bobis ir Markusas neturi kitos išeities kaip tik pasitikėti vienas kitu. Suvieniję jėgas jie nusprendžia ne būti medžiojamaisiais, o tapti medžiotojais. Šilto ir šalto mačiusiems pareigūnams tai nėra itin sunku. Prasideda pasiutiškas pelės ir katės žaidimas: su priešais, laiku ir mirtimi.

spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
x (MRG Team) LT 1 srt 23,976 TPB
x (MRG Team) LT 1 srt 23,976 BDRip, Morpheus