.

The Bear / L'ours (1988) Lokys

small poster image


Išvertė: LvB
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Nuotykis | Šeima | Drama

Režisavo: Jean-Jacques Annaud
Aktoriai: Tcheky Karyo, Bart the Bear, Youk the Bear ir kiti.

Siužetas: Nepaprastai gražus bei didingas prancūzų darbščiojo intelektualo rež. Jean – Jacques Annand kino kūrinys – šedevras – odė gamtai pagal amerikiečių rašytojo Dž. O. Kervudo romaną „Grizlis“.
1885 – ieji metai. Tarp gražiausių ir didingiausių Britanijos Kolumbijos (Kanada) peizažų nutiko jaudinanti istorija apie dar visai jaunutį lokiuką, visiškai netikėtai praradusį mamą ir taip, savo tik prasidėjusį pavojų kupiną gyvenimą, atidavusiam į likimo rankas.
O tuo pačiu metu, du patyrę lokių medžiotojai ir kailių kolekcionieriai, klajodami miškais, ieško eilinės didingos gauruotos aukos... Bet likimas taip pat netikėtai kaip ir išskyrė, tai pat ir suveda kartu našlaitėlį lokiuką ir gigantišką, tų pačių medžiotojų prieš pusvalandį į petį sužeistą lokį.
Ne taip jau ir idealiai klostosi lokiuko ir milžiniško lokio pirmosios pažinties santykiai, bet ginkluoti galingais šautuvais medžiotojai su savo piktais šunimis yra kur kas baisiau ir blogiau...
Susidūrimas tarp žmonių ir lokių darosi neišvengiamas. Ar suspės prabusti sąžinė žmogui?... O šio nuostabaus ir gražaus filmo žiūrovas gali viską stebėti, būdamas „meškos kailyje“...

spacer

Išvertė/ripino/šaltinis - Atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
LvB / Partizanas LT 1 srt 23,976 BRRip