.

The Maze Runner (2014) Bėgantis Labirintu

small poster image


Išvertė: Agnė, prof.
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Veiksmas | Mistinis | Fantastika

Režisavo: Wes Ball
Aktoriai: Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Will Poulter

Siužetas: Esate matę, kaip mokslininkai painiuose labirintuose įkalina laboratorines žiurkes ir stebėdami jų reakcijas, nagrinėja intelektą, sumanumą ir kitas savybes? Ateityje tyrinėtojai į labirintus uždarys žmones.

Būtent toks šiurpus scenarijus atskleidžiamas įtempto siužeto mistiniame trileryje su mokslinės fantastikos elementais – „Bėgantis labirintu“. Tai istorija apie pasaulį, išgyvenusi Apokalipsę, kuriame grupė išlikusių ieško išėjimo iš klaidaus labirinto. Jaunuolis Tomas pabunda požemyje ir neatsimena nieko, tik savo vardą. Netrukus jis patenka į neįprastą savo likimo draugų bendruomenę, kurioje vien jauni vaikinai – praradę atmintį ir... įkalinti painiame labirinte. Kiekvieną mėnesį jų gretas papildo po vieną naujoką.

Labirinte įkalintų vaikinų tikslas vienas – išgyventi. Rasti išėjimą ir pabėgti. Susipažinęs su labirinto senbuviais Tomas sužino, kad tarp jų yra ir tokių, kurie išėjimo ieško jau antrus metus. Ar kam nors yra pavykę ištrūkti? Kas juos uždarė į šį labirintą ir kokiu tikslu? Klausimai painūs, kaip ir pats labirintas, o vienintelis būdas sužinoti atsakymus – įveikti labirintą.

spacer

Išvertė/ripino/šaltinis - Atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Agnė (seeders.lt) - Partizanas LT 1 srt 23,976 -
prof. - partizanas LT 1 srt 23,976 yts.to