.

Oggy And The Cockroaches: The Movie (2013)
Ogis Ir Tarakonai: Filmas
Originalus pavadinimas: Oggy et les cafards

small poster image


Išvertė: x
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Animacija | Komedija | Šeima

Režisavo: Oliver Jean-Marie
Aktoriai: -

Siužetas: Ogis - tingus, riebus, mėlynas katinas, kurio didžiausias noras yra sočiai pavalgyti ir per dienas žiūrėti televizorių̨. Šiam idiliškam jo gyvenimui nuolat sutrukdo pačių įvairiausių išdaigų prigalvojantys trys įnamiai - tarakonai, praktiškai pašventę savo gyvenimus tam, kad Ogio būtį paverstų kuo labiau kankinančia ir nemalonia.

Į pagrindinių herojų gyvenimus nuolat įpainiojami ir kiti veikėjai: arogantiškas ir savimi itin pasitikintis Ogio pusbrolis Džekas, Ogio sesuo Monika ir simpatija Olivija bei kaimynas Bobas (pykčio valdymo problemų turintis buldogas).

1998-aisiais, pačioje lapkričio pabaigoje Prancūzijos televizija pradėjo rodyti naują animacinį serialą apie katiną Ogį ir tris aršius jo priešus tarakonus: Džojį, Dy Dy ir Markį. Tarakonų „krikštatėviais" tapo pankroko grupės „Ramones" nariai, o visą serialą įkvėpė amerikietiškasis „Tomas ir Džeris". Jau 15 metų kompanija linksmina viso pasaulio mažuosius, o pagrindinę filmuko melodiją („zai-za-zai-za...") niūniuoja ir suaugusieji.

spacer

Išvertė/ripino/šaltinis - Atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
x, MRG - Partizanas LT 1 srt 25,000 -