.

The Lord Of The Rings: The Two Towers (2002)
Žiedų Valdovas: Du Bokštai

small poster image


Išvertė: Internetas
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Nuotykis | Veiksmas | Drama | Fantazija

Režisavo: Peter Jackson
Aktoriai: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen

Siužetas: Antroji garsiosios trilogijos dalis, kurią pagal rašytojo J.R.R.Tolkieno kūrinį ir savo žmonos Fran Walsh scenarijų režisuoja Peter Jackson. Ekranuose vėl pamatysime beveik visus Žiedo brolijos narius (tik žuvusį Boromirą pakeis jo brolis Faramiras) ir netgi burtininką Gandalfą su visiškai nauja išvaizda.

Antrajame filme taip pat bus daug naujų herojų (pvz.: kalbantis medis, Rohano karalius Theoden, žavioji Eowyn) ir įspūdingų masinių mūšių scenų, kurioms režisieriaus suburta komanda sukūrė unikalią specialiųjų efektų technologiją.

Frodas kartu su ištikimu bičiuliu Semu turės nugabenti Žiedą į Orodruino ugnikalnio kraterį, vienintelę vietą, kur Žiedas gali būti sunaikintas. Brolijai nepavyko išlikti drauge, todėl dabar jiems atskirai teks grumtis su blogio jėgomis. Jų kelias veda į dvi tvirtoves - Minas Morgulą ir Izengardą. Kelias per tamsias ir izoliuotas priešų žemes, pilnas karių, monstrų, parsidavėlio burtininko Sarumano valdomų dar galingesnių nei orkai būtybių - uruk-hajų, tamsos valdovo Saurono karių.

Sarumanas ir Sauronas vienijasi. Dvi tvirtovės- tai dviejų galingų blogio valdovų sąjunga. Sarumanas turi nugalėti žmonių - rohirimų - karalystę, o Sauronas - išnaikinti gondoriečius.

Drąsusis karys Aragornas stengiasi suvienyti rohirimus ir gondoriečius, kad šie pasipriešintų blogio valdovų planams.

spacer

Išvertė/ripino/šaltinis - Atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Internetas / Partizanas LT, EN 2 srt 23,976 BR, H264.AAC-RARBG